| ArisTOTelx a întrebat:

Daca faci sex neprotejat cu o fata ex in seara asta iar ea are de cateva zile simptome de menstruatie ceea ce inseamna ca o sa ii vina menstruatia curand iar in timpul sexului ejaculezi in ea, va mai avea simptome de menstruatie in urmatoarele zile?

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu

| ArisTOTelx explică (pentru Crackman):

Salut, un mic argument daca s-ar putea? e cam logica situatia si raspunsul tau dar probabil daca ai argumenta raspunsul tau probabil ar fi mai logic si de inteles

| Crackman a răspuns (pentru ArisTOTelx):

Pai din moment ce ea este aproape de menstruație chiar dacă dai în ea... nu mai are tp sa se lege oul de spermă
Ceea ce rezulta ca o sa aibă aceleași simptome și implicit menstruația

| Teo29 a răspuns:

Este risc de sarcina daca o faceti neprotejat. La asta te-ai gandit? happy

| VasileIanis a răspuns:

Fa ti bagju si pleaca n caraibe

| ArisTOTelx explică (pentru VasileIanis):

Nu are legatura cu mine, era o curiozitate, un răspuns legat de dilema mea daca se poate?