| iwannabeperfect a întrebat:

Daca faci sex ti se maresc soldurile(devii mai lata, adica) si sanii?
funda*

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, evident ca nu.

| mona a răspuns:

Unele slabesc, altele se latesc iar restul se mentin

| epurasu a răspuns:

Da unele schimbari fizice apar.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, daca faci sex la varsta potrivita cand corpul este deja maturi nu va suferi nicio modificare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce-ti introduce draga ala acolo, sifonierul? surprise numai daca ai probleme cu glanda tiroida poti devenii cat un sifonier, poate la sani sa ai unle schimbari, nu o sa mai impungi privirile baietilor asa de fermi cu ei dar si aici exista un remediu, masajul sanilorwinking

| gingergirl1 a răspuns:

Eu asa stiam, dar unii zic ca te dezovolti mai mult, altii ca ramai "pitica"daca nu ai o varsta corespunzatoare!

| MisFit20 a răspuns:

Dupa ce faci sex pentru prima data, corpul incepe sa se dezvolte sa se rotunjeasca, pregatindu-se pentru o eventuala sarcina.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Eventual ti se maresc sanii, dar nu ti se maresc soldurile.

| trance04 a răspuns:

Daca Nu faci ti se intampla ce spui tu, este ceva hormonal din ce am citit

| miru20cmrecords a răspuns:

Am auzit ca slabesti nu ca tise maresc soldurile sau sani.

| AlinaBuc a răspuns:

laughing ce raspunsuri. singura modificare fizica pe ca o ai cand iti incepi viata sexuala este ca nu vei mai avea himen.iar asta nu poate vedea nimeni. atat. restul sunt mituri. iar cele mai mari modificari vor fi psihice. vei simtii ca nu mai esti o copila si ca ai devenit femeie.

| DieHarD a răspuns:

De obicei da. Dupa ce o fata face sex, sunt sanse sa se mai mareasca in solduri.

| stefanradulescu3097 a răspuns:

In principiu daca faci sex puternic chiar slabestilaughingPentru ca transpiri si faci efort...deci nu, nu se maresc nici soldurile si nici saniihappy

| vvyovvyo a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia happy