| NameName a întrebat:

Faceti handball? E adevarat ca daca faci handball ti se maresc soldurile?

Răspuns Câştigător
| Andreea_5571 a răspuns:

Da eu fac handbal. Si nu, nu este adevarat ca ti se maresc soldurile. Soldurile se lasa la unele fete la varsta pubertatii deoarece se mareste bazinul. Daca practici sport nu are nici o legatura cu marirea soldurilor stai linistita. Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

ESTE DEA DREPTUL FALS doar ti s dezolvata majoritatea muschilor si te si inalti e un sport super nu-i mia crede pe toti intraba intai un antrenor sau un jucator profesionist

| iFeelYourLoVe a răspuns:

Da, fac handbal de 4 ani, esti mult mai dezvoltata.

| Ionela20 a răspuns:

Da, fac handbal de 7 ani iar soldurile nu mi s'au marit. Nu este adevarat ca daca faci handbal ti se maresc soldurile.

| Ionela20 a răspuns:

Nu ti se maresc soldurile, ci spatele, vei fii mult mai dezolvata in spate, picioare, brate, abdomen