| Dana1999 a întrebat:

Pana la ce varsta se maresc soldurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Toata viata daca mananci pana nu mai poti big grin

| Dana1999 explică (pentru JicaContra):

Ma refer la oase nu la grasimea care se depune acolo.

| JicaContra a răspuns (pentru Dana1999):

Stiu, dar fac misto tongue
fetele pana la 14 ani (NO SHlT, nici eu nu am crezut dar am cautat pe google si am gasit in mai multe locuri)
baietii si pana la 18-20 insa in cazuri mai rare chiar pana la 22-23

| ancaval a răspuns:

Fetele până pe la 18 ani se dezvoltă: înălțime, greutate. Apoi, următorii ani depind de: hormoni, sarcină, alimentație, probleme de sănătate.

| JicaContra a răspuns (pentru ancaval):

Fetele pana la 14, NU 18!
google it, cum spuneam mai sus, nici eu nu am crezut la inceput tongue

| ancaval a răspuns (pentru JicaContra):

Nu mă interesează ce ai găsit tu pe internet! Eu nu vorbeam cu tine.
Dacă poți ajuta cu un răspuns, fă-o!

Și chestia cu 14 ani....se referă la ciclu, hai până în 15 ani, maxim, trebuie să vină.
Dezvoltarea, creșterea e până în 18 ani!

| oz_1736 a răspuns:

Pana la 17/18 ani