| Byencutsza a întrebat:

Daca fata e in perioada menstruatiei in ziua a 7-a si nu are ciclu chiar regulat (adica intarzie de la 1 la 7 zile cateodata ) iar baiatul se termina in ea este posibil sa ramana insarcinata chiar daca este in perioada menstruatiei?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu fii inconstienta si nu te juca cu lucrurile astea!
Desi nu se poate teoretic sa ramai insarcinata in perioada ciclului, practic s-a intamplat!
Foloseste prezervativul intotdeauna si fereste-te sa te mai expui la atatea pericole!

| DNSK a răspuns:

DA! e posibil! din moment ce intrebi de astea.pentru ce o faci si te risti mah? esti copil.traieste-ti dracului copilaria k de pl o sa ai parte toata viata ta! cand vad astfel de intrebari.mor! jur! mor! u n-ai habar ce inseamna o contraceptie ceva acolo cat de mic despre viata sexuala da u o faci mah.cine-i k tine! o sa vad cum umblii u prin spitale si cabinete pentru avort.si nimeni nu o sa te bage in seama k-ti trebuie semnatura de la parinti.vai vai vai.un copil nu are voie sa aiba un copil! sa tii minte asta