| dfsdsf a întrebat:

Dacă femeilor le place să facă oral, asta înseamnă că le place și gustul spermei, serios acum? Aș dori confirmare chiar de la fete...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu iti tu o madaranga in gura sa te lamuresti?

| dfsdsf explică (pentru suntserios):

Ce bolovan ești...
Dacă aș fi fost femeie aș fi luat o mătărângă în gură, dar nu sunt femeie.
Și chiar de-aș încerca ca bărbat să iau o mătărângă în gură, tot nu aș avea acel sentiment la fel cum îl simte/are o femeie când înghite spermă.
Văd că sunt extrem de minimale șansele ca o fată să dezvăluie detalii de genu când se pune o astfel de întrebare pe TPU.