| capitanul18 a întrebat:

Salut! Iubita mea nu îi place să-mi facă oral pe motiv că nu îi place gustul.
Ce ar trebui să mănânc pentru a schimba gustul morcovelului? Oare dacă mănânc doar căpșuni se va rezolva în vreun fel problema? Femeilor le place gustul de căpșune din câte îmi amintesc.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gusta tu mai intai, ca sa iti dai seama ce schimbare ar trebui sa faci.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Unge penisul cu gem de capsuni

| Violleta2022 a răspuns:

De prezervativ ai auzit?
Trebuie doar sa-l folosesti, dupa ce in prealabil l-ai spalat mult si bine cu apa calda si sapun.
Secretiile din penis sau vagin, nu sunt totdeuana placute, dar folosirea prezervativului poate sa schimbe situatia, facand-o acceptabila sau placuta.
Iar ca sa convingi fata sa-ti faca sex oral, trebuie ca tu sa te oferi sa-i faci primul, un cunnilingus.

| Catrice a răspuns:

Nu nu banane neapărat ca au ph neutruhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că așa e gustul penisului tău, un gust specific, și nu ai cum să-l schimbi.

| bogdanmanevra a răspuns:

Shaorma cu de toate fara ceapa

| georgeASAP a răspuns:

Man, ce? Nu stiu, ia-ti si tu, nu stiu, prezervative cu gust de banana, poate ii place.

| RaissaNiculescu a răspuns:

Ma nebunule, deci, Mananca ma masline ma ca femeiilor in general le plac sau poti incerci sa mananci doar si nu mai Mc donald's iar dupa o sa aiba impresia ca mananca fast food;-;