| Intelligence a întrebat:

Daca fostul iubit cu care nu mai esti de 1an jumatate ar revenii si ti-ar spune ca isi aminteste de tine,de momentele cu tine atunci cand e cu alta, momente care sunt speciale si de neinlocuit, ce ai crede?
P.S. : el e un gagicar si tu esti singura fata cu care ar fi avut el o relatie serioasa

8 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Oamenii nu se schimba prea mult.
E posibil sa ii fi ajuns si lui fetele care cedeaza usor, tu probabil ai fost singura fata serioasa si de aceea unele momente au fost de neinlocuit.

| blueheart a răspuns:

Acum cateva zile mi s-a intamplat acest lucru.Raspunsul meu a fost unul simplu:"Daca m-ai fi iubit cu adevarat nu ai fi renuntat niciodata la mine. Trecutul e trecut si nu mi-l mai doresc. Pretuieste la timp ce ti se ofera pentru ca maine poate fi prea tarziu."
Persoanele care pleaca de langa tine atunci cand tu le-ai oferit toata dragostea si atentia ta nu merita sa le mai primesti inapoi. Cine te iubeste cu adevarat va ramane langa tine si veti lupta impotriva tuturor.Cand unul renunta nu mai are rost.

| AndyLavy a răspuns:

Intotdeauna am fost de parere ca nu merita sa privesti inapoi decat in cazul in care vrei sa inveti ceva.nu as crede nimic pentru ca nu m-ar interesa, si as stii ca as merita pe cineva mult mai bun.

| LittleMe a răspuns:

Abia dupa 1 an jumate? laughing Hey, daca zicea dupa 2 luni, maxim 3, era altceva. Dar dupa 1 an jumate? Pe bune? Pai daca in timpul in care ati fost impreuna v-ati tras-o, inseamna ca: ori acum duce lipsa, ori sa zicem ca poate ii placea felul in care o facea cu tine. Eu unul asa as face, sincer. Crezi ce vrei, tot tu vei avea de suferit, nu el. Ai grija ta :*

| Intelligence explică (pentru LittleMe):

Nu mi-am tras-o cu el, cum zici tu (f. urat) sun virginahee hee si ma refer la alt gen de momente. Ce daca e dupa 1 an jumate?batting eyelashes

| LittleMe a răspuns (pentru Intelligence):

Am zis "daca"! Si te rog frumos sa imi scuzi limbajul, nu am vrut sa te supar... E prea tarziu, sincer. Nu mai pleca urechea la ce spune ca tu vei suferi dupa aia, nu el. Fa bine si pune-te pe tine pe primul loc si dupa aia cei din jur. Gandeste-te daca merita sau nu sa ii dai o a 2-a sansa. A 2-a sansa asta e ca si cum a vrut sa te impuste in cap prima oara, si ii mai dai inca o sansa sa te impuste iar. Ai grija ta :*

| eevvaa a răspuns:

As crede ca i a facit dar nu mas intoarce pentru ca istoria se va repeta, iar persoanele nu se schimba.

| Danielaaa22 a răspuns:

1: Ti-ai da seama ca regreta
2: Daca te vei intoarce la el dupa atata timp, te-ar lua ca pe o piesa veche
3: Daca nu s-a schimbat..totul va fi LA FEL!