| bb_5971 a întrebat:

Daca fumez de ceva timp si trebuie sa ma duc sa imi fac analizele de sange poate iesi ceva la analize? multumesc anticipat si scuze ca am postat intrebarea la aceasta cateogorie

2 răspunsuri:
| cristi11cristian a răspuns:

Buna. nu in nici un caz nu iti va aparea nimic de la fumat, in sange! cel mai probabil ar trebui sa ti faci o raza la plamani, in cazul in care crezi ca fumatul te-a adus intr-un stagiu mai putin prielnic!

| pinkrulz1994 a răspuns:

Se vede nicotina ca substanta nedefinita. dar ca sa maschezi putin nicotina in sange bea mult lapte.nu e un mit crede-ma.laptele contine o proteina care mergand in sange ascunde nicotina si THC. da nu te apuca sa bei 5 litri de laptelaughingbei doua pahare dimineata si te rogi sa nu se vada. oricum rezultatele analizelor sunt private.deci iti poti revendica acest drept