| Chikushodo a întrebat:

Hey. :3
Am şi eu o întrebare. Luni trebuie să mă duc să-mi fac analizele, şi am o mare nelămurire.
Fumez de câtva timp, şi. oare se poate vedea chestia asta după analize? (Menţionez că merg la analize de sânge, nu la raze sau la alte chestii. happy.)
Rog seriozitate. Dau fundă. happy

2 răspunsuri:
| Alisstor a răspuns:

Se poate vedea nicotina din sange, dar aia nu cred ca se da la analizele normale. Oricum, poti aparea cu colesterolul crescut, dar... aia doar daca fumezi packu pe zi de peste o luna.

Sugestia mea e sa incerci totusi sa nu mai pui tigara in gura pana luni. Incearca cu tigara electronica daca nu te poti abtine happy.

| RockNbeer a răspuns:

Cel mai probabil ai sub 17 ani, deci nu fumezi de o perioada foarte lunga de timp.
N-ai de ce sa-ti faci griji