| catalin_7655 a întrebat:

Daca fumezi nu mai cresti in inaltime :O?

8 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Vrajeala.funda?

| MadaxElena a răspuns:

Doamnelaughing asta e o porcarie. Am 2 ani de cand fumez si am crescut nu am ramas piticalaughing. Cine ti-a zis te-a mintit pentru binele tau. Tutunul dauneaza sanatatii.in special plamanilor dar nu cresterii in inaltimelaughing.

| Nocturne0 a răspuns:

Cine te-o mintit?
si vezi ca asta e categoria gresita

Eu fumez destul de rar dar de juma de an cam o data pe saptamana mai trag 2-3 tigari si am crescut chiar mult in perioada asta (eu sunt si in perioada de crestere, deci nu interpreta ca fumatul te ajuta sa cresti).

| russyy a răspuns:

Nu credetongue cresti in inaltime.::* funda

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Asa se zice, dar eu am cunostinte care fumeaza de la 13, 14 ani si or crescut in inaltime, nu cred ca e adevarat ca nu mai cresti. Poate la unele persoane doar incetineste cresterea(depinde de organismul feiecaruia)...

| Madu2027 a răspuns:

Eu fumez de 2 ani aproape 3 si am crescut...te-a mintit cine ti-a zis asta...>big grin

| SlickAdy a răspuns:

In inaltime cresti...nu mai cresti in p**a

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Cred ca mie mi se aplica asta.am fumat de la 15 ani pana la 18 si m-am oprit. apoi am reluat un an si acum numai fumez aproape deloc.insa efectele par a se vedea