| Watermelon99 a întrebat:

O mica intrebare puppy dog eyes daca fumezi, mai cresti (adica in inaltime) sau ramai pitic/a :*
Funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Fumatul nu are nicio legatura cu crescutul sau scazutul in inaltime. Stai linistit/a.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

6 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Fumatul nu are legatura cu cresterea in inaltime, desi nu e bine sa fumezi!

| Blamely a răspuns:

N-are legătură.

| matrix100 a răspuns:

Nu cred sa existe o legatura intre fumat si crescutul in inaltime, cand fumezi te ingrasi si nu-ti face bine la sanatate

| vladv26 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care fumeaza de ceva timp so s-a facut ff inalt dar are picioarele si mainile subtiri, cred ca conteaza si de persoana

| deyu121 a răspuns:

Nu dar iti imbolnaveste corpul si iti ingalbeneste dinti.

| gamersebi1234 a răspuns:

Pai cati ani ai?