| ChocolateDroid a întrebat:

Mai cresti in inaltime daca ti-a venit menstruatia si mai ales ca fumezi?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cresterea in inaltime nu are legatura cu menstruatia, in schimb tutunul sti doar, dauneaza sanatatii nu neaparat cresteri in inaltime dar ar fi bine sa nu mai fumezi! Pana la varsta de 18 ani sa dau asa o limita maxima modificari fizice vor fi indiferent de orice. Dar nu mai fuma ca si afat.Bafta!

| aliyna a răspuns:

Crestera nu are legatura cu menstruatia, iar tutunul dauneaza grav sanatatii, daca fumezii ar fi bine sa renunti, e doar un sfat.

| DemonBlînd a răspuns:

Da, dar depinde cati ani ai. daca ai peste 14 ani vei creste nu iti fa probleme, daca nu ai 14 ani poti avea probleme mari cu coloana! sper ca te-am fost de ajutor~!