| Roberrt21 a întrebat:

Daca i-a venit ciclul poate fi insarcinata?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar daca are o sangerare mai ciudata, fooooarte redusa, inchisa la culoare-maronie, si ii tine 2-3 zile maxim.

| Violleta2022 a răspuns:

NU.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sangerarea menstruala se desfasoara in conditii similare cu menstruatiile anterioare, in acel caz se poate aprecia si considera ca menstruatia reprezinta GARANTIA ferma ca in proportie de peste 99, 9% in ciclul menstrual abia terminat, NU s-a produs fecundarea ovulului, si fiindca NU s-a format o sarcina si din acest motiv din uter a fost eliminat ENDOMETRUL imbatranit, degenerat si devenit inutil. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi gravida.

| Andreeush a răspuns:

Nu.

| Rhea44 a răspuns:

Nu

| Maria1999catwoman a răspuns:

Nu