| anonim_4396 a întrebat:

Daca i-am supt penisul, iar mai apoi s-a atins usor de vaginul meu dar nu a introdus penisul, e posibil sa raman insarcinata?

7 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila si el avea sperma pe cap, sau lichid preejaculator si s-a atins de zona ta intima fara sa introduca exista un mic risc de a ramane insarcinata, alta data protejati-va, nu stii ce boli poti lua!

| ricolalea a răspuns (pentru bombonica22):

Dar el nu avea sperma. Nu avea nimic. Cat ca am pus putin gura pe penisul lui. In rest nimic.

| bombonica22 a răspuns (pentru ricolalea):

A, atunci nu iti poti face probleme, nu ai fost destul de explicita.
Pa, pa

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ricolalea):

Din relatarea ta reiese faptul ca nu l-ai excitat suficient si prin acel sex oral si drept urmare nu ai reusit sa-l "executi" incat sa se termine printr-o ejaculare. In acest caz te poti linisti si relaxa, fiindca in momentul mangaierii intrarii vaginale cu glandul penisului sau acesta nu avea sperma pe el, deci orice posibilitate de sarcina poate fi exclusa. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

NU este posibila o sarcina in situatia prezentata de tine.

| Caniborrowit a răspuns:

Supt penisul adica sex oral. Nu, nu ramai insarcinata prin sex oral.
Si nu, daca doar 'ti-a mangaiat' vaginul dar nu l-a introdus si nu era vorba de sperma (la sex oral nu conteaza), nu esti insarcinata.