| anonim_4396 a întrebat:

Daca ii pun mana pe fund unei fete și o atingere asa ușor se va excita și va vrea sa facem sex? Ținând cont ca nu o cunosc și nici ea pe mine. sau alta metoda mai știți?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, i ti va da o palma peste ochi sa vezi atunci ce excitat vei fi tu, si i ti va da un șut in coa... de ti le face jumărilaughing Numai mitocanii pun mîna pe fundul fetelor in autobuze sau pe strada, asa ceva nu faci cu o fată.

| Violleta2022 a răspuns:

La doar 14 anisori si nu ar trebui sa fii intresat de violarea femeilor, ci de carte si joaca cu prietenii pe maidan!

Lasa atacul si harasarea femeilor pe strada sau in lift, ca nu-i un corporatment de om normal, riscand ori sa fii batut ori sa te ia Politai la sediul lor, ca un copil nebun.

| Ajutor7654 a răspuns (pentru Violleta2022):

Aveți vreo problema cu mine personal doamna? Sau doar comentați a proasta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ajutor7654):

Nu pari a fii un copil normal la cap cu asemenea apucaturi de hartuire si violare. Sper sa-ti intre mintile in cap, inainte sa ajungi la parnaie.

| Fatamuntilor a răspuns:

,,Daca''...daca ti-o iei peste ochi sa zici mersi.
Daca e vreun politist in zona, poti fi acuzat de hartuire, chiar daca esti minor.
De la 14 ani incepi sa cam raspunzi pentru faptele, parintii tai vor fi anuntati.
Astepta sa cresti si tu si mintea.
Vei cunoste o fata iar lucrurile vor decurge in mod normal si firesc.

| Hammurabi a răspuns:

Chiar îți trece prin cap să faci așa ceva? laughing

| VoidEternal a răspuns:

E mai probabil sa castigi la loto decat sa pui mana pe fundul unei fete random si ea sa fie la picioarele tale, gata excitata si dornica.

Ai muuuuuult mai multe sanse sa-ti iei una peste mufa, si ai merita-o din plin.

Femeile nu sunt asa hormonale ca barbatii, excitarea la ele e un proces, un mindset, o stare de spirit, nu se intampla in 3 secunde cand le pune un slinos pe care nu l-au vazut in viata lor mana pe fund.

| anonimuIl a răspuns:

Să nu pui mâna pe fundul unei fete că se supără.

| Willis a răspuns:

Nu crede tot ce vezi în filme.
În realitate e opus.
Trebuie să fie prietena/iubita ta, să poți face așa.
Deci să fie și ea de acord.
Apoi nu în public...
Se pare că ai lipsit de la lecția asta...
Așa greu o fi să gândiți, câte unii?

| LonelyGuy07 a răspuns:

O sa iti faca anestezie la masele cel mai probabil printr-o futere de palma pe muianul tau

| Daz01 a răspuns:

Nu face asta! Nu pune niciodată mâna pe o persoană necunoscută și mai ales în zonele intime! Și nu, nu se excită o necunoscută pe stradă dacă-i pui mâna pe fund și nu va vrea să facă sex cu tine. Apropo, dacă atingi oamenii pe stradă și mai ales în zonele intime poți fi pedepsit penal.

| danuker a răspuns:

Nu e vorba de "speriat", e vorba de "respect", "politețe", și "consimțământ". Sper să citești despre acești termeni.