| SaraLarisa17 a întrebat:

happy As vrea sa va întreb ceva... De doua luni de zile vorbesc cu un băiat. (e cu 3 ani mai mare decât mine ) ne-am întâlnit intr-un loc și de atunci tot vine pe acolo... Părinții mei îl cunosc de când era mic și mi-au spus ca e bine educat. happy Deci așa... intr-o seara m-a ținut în brațe și tot îmi punea mana pe fund și solduri... uneori se uita atent la mine în ochii și aproprie de mine... nu mă tine de mana. Am fost cu el la ștrand de trei ori și în apa tot mă tine în brațe și mă sărută pe obraji. La un moment dat îmi pune mana pe fund și ușor pe spate. Când îi spun de alte fete se supără și mă ia în brațe. Când sta în fata mea uneori tot face *muah* sau își scoate un pic limba. M-a lovit peste fund și apoi m-a luat în brațe... El a fost acum doi ani cu o fata care acum îl vrea înapoi și le pune pe alte fete sa îl combine pe el cu ea și sa se ia de mine. Băiatul acesta nu mai vorbește cu fata aia acum. happy... voi ce credeți? Nu mă judecați kiss Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Auarl a răspuns:

E simplu baiatul te place, el iti da un eluzie ce simte pentru tine, daca tu il placi raspundei si tu la sentimente! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te place tare si te vrea! Pur si simplu!

| seth2016 a răspuns:

Ce sa zicem laughing. Baiatu te vrea sau poate nu stie ce inseamna gesturile lui.

In rest probabil ca se joaca de-a pupatul. Cand face *muah* fa si tu *muahahahaha*.

Cred ca ar trebui sa-l tragi deoparte si sa vorbesti cu el. Spune-i ca ai vrea sa se comporte mai matur si ca ai vrea sa discutati de relatia voastra. Vorbiti despre ce astepti tu de la el si despre ce asteapta el de la tine.

| Topor_Adriana_1985 a răspuns:

Daca tie iti place de el,...e ok..nu renunta la el ca poate alta data o sa regreti