| RazZor_9900 a întrebat:

Daca imi fac cont pe sexinromania.net,atunci cand trebuie sa il activez ma costa bani? Imi spune sa trimit un mesaj cu un text dar nu zice nimic de taxa...

3 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Nu.nu trebuie sa dai bani stai linistit! funda?

| RazZor_9900 explică (pentru ByaNca26):

Degeaba pandesti dupa funde... daca nu dai un raspuns corect.AM aflat ca se plateste... ei nu arata suma dar iti vine pe factura.Mai bine daca nu sti nu vorbesti.

| ByaNca26 a răspuns (pentru RazZor_9900):

Ei bine o prietena si-a facut cont si nu a trebuit sa plateasca nimic.imi pare rau daca sau schimbat setarile de atunci dar nnu e vina mea.intelegi? eu doar am vrut sa te ajut cu placere. sper ca nu te-ai suparat.si in caz de cv nu mai publicat tot felul de tampenii. multumesc anticipat!