| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti exista sau nu exista sex feminin? Sau toate femeile sunt doar o natie de travestiti carora Dumnezeu le-a facut o operatie de schimbare a sexului inca din strafundurile timpului?hee hee

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare m ai e si asta? De unde ai răsărit?

| Syela a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asta ma intreb si eu. laughing

| RAY a răspuns:

Normal ca exista de fapt la inceput era doar sexul feminim noi find o eroare masculi, cromozonul y care a aparat acuma vreo 400 de milioane de ani ceva bun da cu costuri mari moartea

| Mădă0611 a răspuns:

Daca nu exista sex masculin? Cica in primele zile de viata embrionul e fathăăăăă, probabil celor lenesi le creste un cuc [laughing], semnul lenesului, sa-i recunoasca lumea. devil

| TashaUhm a răspuns:

Atata timp cat doamna mama ta te-a facut, tu ce crezi`?

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Dar daca nu exista sex masculin si la origini toti eram fumei?

| Valleria a răspuns:

Daca femeile sunt transvestiti, atunci transvestitii (de pe pamint) ce sunt?

| anonim_4396 explică (pentru Valleria):

Probabil aia care n-au avut bani de operatie de schimbare a sexului. rolling on the floor

| PaulaLV a răspuns:

Esti nebun laughing