| Davidsmecheru2 a întrebat:

Daca imi iese sperma fara sa o frec se pune ca masturbare?

10 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu prea are cum sa iasa sperma fara masturbare, singura exceptie e sa suferi de ejaculare precoce, care poate afecta viata sexuala pe viitor, si trebuie investigata medical, cu cat mai repede, cu atat mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Exista un proces fiziologic nromal si spontan care se numeste " politia nocturna" si care se intampla fara sa te masturbezi, avand ai vise erotice in care visezi ca faci sex sau atingi erotic organele sexuale si atunci cucul intra spontan in stare de erectie si la un moment dat ejaculeaza.
Acest proces este perfect nromal si se intampla tuturor adolescentilor care intra la pubertate, aratand clar ca organele lor sexuale incep sa functioneze.

| MaxSpintecatorul a răspuns (pentru Violleta2022):

A uitat sa mentioneze ca functioneaza doar la martieni.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Doarca ejeculare. Sau ejaculare precoce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca intreb dar cum.sa iasa asa?

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Ai 3 incercari pana pierzi no nut november. mai ai doua sanse luptatorule!

| dariaenache a răspuns:

Da

| AnemonaMaximm a răspuns:

Cred ca ai probleme la supapă, pot sa iti recomand un service

| MarianIordanescu a răspuns:

Nu, e perfect normal....Se poate intampla din cauza faptului ca te exciti prea tare si nu ti-o poti controla