| amorezul17 a întrebat:

Se considera masturbare atunci cand o freci si iese sperma sau doar daca o freci de 2 ori si nu iase sperma?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si o data daca dai in jos sau sus e masturbare.

| Prezidentul a răspuns (pentru mgtow):

Tu si cand te pisi te masturbezi laughing?

| mgtow a răspuns (pentru Prezidentul):

Daca nu mai vazut de unde o scoti pe asta. Vezi sa nu iti inrosesti penisul de la atata pornografie pe internet, sper sa nu iti fie ciuda ca eu nu fac asa ceva, tu fa ce crezi ca e bine si laso moale zic eu.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Masturbare se cheamă și dacă ți-o freacă un prieten / gagica.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, aici depinde de penisul fiecaruia. Sunt fel si fel, altele se excita mai greu, altale numai cat atingi deja elimina rapid. Nu toate sunt la fel!

| FartsMaker a răspuns:

Atat de prost esti incat nu poti sa te masturbezi mai mult...:\ te pierzi pe drum?:\

| mykydutza08 a răspuns:

Masturbarea este un lucru prin care fiecare individ isi exploreaza sexualitatea, nu este nimic anormal atat timp cat nu devine un obicei zilnic. Atingerea cu intentia de ati provoca placere se numeste masturbare. Funda happy