| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi place de un baiat normal, nu-i urat, dar nici o frumusete [desi eu una asa il vad :d] si eu arat destul de rau. ar putea exista vreo sansa sa pot fi macar prietena cu el? cu caracterul stau totusi destul de bine...

3 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Da

| EvilThoughts a răspuns:

Normal ca da.nu cred ca trebuie sa iti ma spun ca fiecare este frumos in felul lui. tuturor ni s-a intamplat sa ne indragostim macar o data de cineva care sa zicem ca nu e chiar o zana/vreun print.normal ca puteti fi prieteni.infatisarea nu conteaza chiar asa de mult pe cat conteaza felul in care te comporty si cu le vb oamenilor din jurul tau.degeaba esti extrem de frumos daca in momentul in care deschizi gura ii sperii pe toti. sper ca te-am ajutat.bye bye:*:*:*

| mishu22 a răspuns:

O atitudine pozitiva te_ar ajuta foarte mult! (iti spun din experienta!) cauta sa vezi ce calitati ai si punele in evidenta! daca el nu le vede inseamna ca nu te merita! :_*