| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea cucerii un baiat foarte nehotarat? Acest baiat a mai fost cu mine o zii dar mi la suflat o prietena foarte invidioasa, el imi cere sa ne vedem doar cand bea alcool macar un pic, dar cand este normal, cateodata vorbeste urat si ma face fetita rasfatata, cum l-as putea cucerii? dau funda la raspunsul care functioneaza:*:*:*

1 răspuns:
| Taintedlove a răspuns:

Intereseaza-te si vezi ce i-ar place la o fata, incearca sa te dai bine pe langa el chiar daca vorbeste urat sau te tachineaza.