| xdiduuu a întrebat:

Daca imi zambeste o persoana pe care o iubesc foarte mult asta inseamna ca ma iubeste si ea? mersi funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Inseamna ca te vrea in patul luilove struck ahhlove struck

| IlegalSmile a răspuns:

Posibil sa te placa. daca nu iti zambeste din simpatie, amicie.
Cum a spus si Suntetiprearatati e cale lunga pana la iubit tongue

Atunci cand o sa-ti spuna ca te iubeste si ca ar vrea sa fie cu tine. atunci o sa afli daca acel zambet era un zambet de simpatie sau ca te placetongue

| AAARRR a răspuns:

Iti zambeste dar probabil e doar simpatiehappy. Dar nu lasa asta sa te impiedice daca-l.o iubesti lupta, arata-ti sentimentele si ai grija ca el/ea sa le inteleaga tare si clar love struck bafta

| xdiduuu explică (pentru AAARRR):

Multumesc dar la tine nu apare sa dau funda imi pare rau dar oricum multumesc

| AAARRR a răspuns (pentru xdiduuu):

Nu apare pentru ca ai dat deja o funda:*

| xdiduuu explică (pentru AAARRR):

Aha bine multumesc

| anamaria0974 a răspuns:

Poate sa iti zambeasca doar pentru ca esti o persoana buna si ca te crede o prietena buna nu neaparat ca te place dar poate fi si asta motivul oricum vorbeste mai des cu acea persoana si poate ca ajungi la un momentdat sa o intrebi daca te place. Bafta!winking

| xdiduuu explică (pentru anamaria0974):

Of...nici la tine nu apare sa dau funda dar oricum iti multumesc pentru raspuns

| anamaria0974 a răspuns (pentru xdiduuu):

Stai linistita ca pe mine nu ma intereseaza sa primesc funda asa cum pe mine ma ajuta alti asa imi face placere sa te ajut si pe tine

| anamaria0974 a răspuns:

Nu conteaza daca imi dai sau asa cum pe mine m-au ajutat alti asa imi face placere sa te ajut si pe tine :*

| xdiduuu explică:

(mereu imi zambeste)

| TrixiLestrange a răspuns:

Depinde acum, de exemplu eu am stat cu un baiat si acum el sta cu alta fata si de fiecare data cand ma vede imi zambeste probabil ori ca sa ma faca geloasa ori ca ma simpatiteaza, in cazut tau posibil sa te simpatizeze insa daca stie ca u il iubesti poate incearca sa te faca geloasa