| Ellaabcd a întrebat:

Sfatul vostru? Ce inseamna daca am intrebat o persoana(X) daca iubeste alta persoana mai mult ca pe oricine, iar acea persoana(X) a raspuns "Nu, cel mai tare te iubesc pe tine, sincer."? Inseamna ca pe mine ma iubeste mai mul ca pe oricine?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Invata sa cantaresti faptele,nu vorbele.
Uite,si eu iti pot declara ca te iubesc la nebunie,ca cel mai mult de pe lumea asta pe tine te iubesc,ma crezi?
Invata sa-ti folosesti creierul si priveste omul in ansamblul declaratiilor pe care le face,nu numai prin cuvinte, ci si prin gesturi, prin fapte!
Nu conteaza nimic din ce a spus, daca nu e sustinut de fapte!
Acum, trage singura concluzia si raspunde-ti la intrebare.

| Greenscarf26 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa se joaca si ca nu iubeste pe nimeni asa de mult numai pe el happy

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Hmm mare greseala, uneori nu este bine sa iti arati sentimentele deoarece unii isi pot bate joc de ele facandu-te s suferi enorm, nu cred cate iubeste...sau poate te iubeste, noi nu stim exact, tu trebuie sa iti dai seama de asta:*