| anonima2617181 a întrebat:

Daca intretii doua relatii sexuale protejate una dupa alta, exista sanse ca sperma ramasa pe teava de la primul act, sa se scurga pe langa prezervativul folosit in cel de al doilea?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prezervativul nu e o oală. Doar daca e cucul prea mic.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca prezervativul este prea larg pentru cucul barbatului.

| Violleta2022 a răspuns:

Un prezervativ pus corect, trebuie sa stea foarte strans pe penis, fara sa lase nici un pic de spatiu, pliu sau cuta, deci nu are cum sa curga ceva din el.
Doar un prezervativ mare/ larg, ar putea sa cada de pe penis, permitand scurgerea continului.

Răspuns utilizator avertizat