| ticu a întrebat:

Daca iti vine stopu dupa ce faci sex poti sa fi insarcinata? adica trebuia sa vina pe 11 da o venit ieri adica in 4 si sex am facut in 2.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tinand cont ca sangerarea nu a venit in ziua in care trebuia sa vina menstruatia, e putin probabil sa fie menstruatie cu adevarat. Mai degraba o sangerare anormala. Este prea devreme dupa actul sexual pentru a fi o sangerare de implantare a sarcinii.
Oricum, ca sa-ti raspund la intrebare: aceasta sangerare nu este menstruatie, asadar poate fi insarcinata (sau nu).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu fie o răceală sau o dereglare hormonală.
Nu este niciun pericol că a venit mai devreme.
Pa, pa.

| So Good a răspuns:

Eu zic sa te duci la un specialist si iti va spune ce si cum dar dupa mine eu zic ca nu ai dc sa iti faci grijitongue