| NoMoreTimeForLove a întrebat:

Daca iubesti o fata cu adevarat trebuie sa i spui?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da logic ca trebuie sa stie.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu consider ca da! Insa fata respectiva ar trebui sa nu fie intr-o relatie, ci singura. Stiu din proprie experienta cum este sa iti spuna un tip ca te iubeste, ca te vrea, iar tu sa fi cu altcineva...e foarte nasol; te simti tu nasol.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Da
cu timiditatea nu rezolvi nimic
eu am fost timida cu baiatul pe care il plac.si am avut de pierdut

| DragosMentol a răspuns:

Da,ii va face mare placere daca vbele tale vor fii sincere

| RobertTmroo a răspuns:

Daca vrei sa vezi ce a ce simte si ea pentru tine, si sa fi sigur ca ea iti cunoaste sentimentele, atunci "DA" cu siguranta trebuie sa ii spui ce a ce simti, si tot odata declaratia ta trebuie sa fie sustinuta si prin fapte, comportament...happy.
Nu are rost sa ai emotii prea mai mari care sa te impiedice sa spui orice ai avea de spus, cel putin in felul acesta vei sti si ce sentimente are ea fata de tine...winking.
Weekend fain sa ai!

| Micuţa a răspuns:

Normal.Poate si ea simte aceeasi chestie si nu afla ca tu o iubesti cu adevarat si spune."Ahh nu are rost el oricum nu ma iubeste!"... poti pierde persoana iubita daca nu ii spui.Bafta in continuare! Funda?

| adriana996 a răspuns:

Cu siguranta happy

| kitty_4375 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa ii spui exact in fata. poti sa pui un prieten sau o prietena sa ii spuna sau incearca sa arati asta fara sa ii spui. eu ma simt ciudat cand un baiat imi spune exact in fata ca ma place

| Cristina505 a răspuns:

Prietenul meu mi-a spus din prima clipa ca ma iubeste.Suntem de 1 an si 9 luni impreuna.Si chiar ma iubeste cu adevarat.Deci da, trebuie sa iti spuna.Dar daca el e mai timid.si nu stie sigur cum sa o zica.probabil ca n`o va zice.

| An0nYmA a răspuns:

100% da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cine ştie poate chiar te place şi ea. Încercarea moarte n-are.

Poţi să fii respins, dar de obicei fetele ştiu să o facă astfel încât să nu suferi. Însă există la fel de multe şanse să îţi accepte dragostea şi să trăiţi " a really love story " :d love struck