| Denysovna a întrebat:

Dacă iubitul meu a ejaculat pe mine si cu un deget mi-am introdus sperma lui in vagin o sa raman însărcinată?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La cata inconstienta ati dovedit, cam da.
Fuga la medic, la camera de garda!
Si sa nu mai faceti asa ceva niciodata!
De la deget se poate infecta nasol de tot, daca nu a fost perfect curat si fara bacterii sub unghii, iar de la avort poate ramane sterila!
Si sa vedem atunci, daca cere vreo 100.000 de euroi despagubire, si plata tratament ce face masculul?!

| Adry05 a răspuns:

Ce persoana normala la cap ar face asa ceva? Normal ca ai sanse

| Violleta2022 a răspuns:

Da poti, numai daca tu esti in perioada fertila.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT formulat se poate exprima prin cuvantul : DEPINDE, fiindca sarcina NU se formeaza ORICAND sau ORICUM
1.) DA. Insa NUMAI daca in acel moment ai fost in una din cele 4-5 zile care apartin de PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual
2.) NU. In cazul in care masturbarea a avut loc intr-o zi care NU a facut parte din PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual.
Tu esti singura care STIE sau ar TREBUI SA STIE in ce moment al ciclului menstrual ai fost in acel moment si sa-ti dai seama daca exista sau nu posibilitatea de a ramane insarcinata. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cu condiția să fii în perioada fertilă, da.

| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila este pisibil.sa ramai gravida.

| Andreeush a răspuns:

Dacă te afli în perioada fertilă da.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Lol, da.

| Gofigi a răspuns:

Da

| ciocanelul69 a răspuns:

De ce dracu ai facut asta? Care e motivul? Ce ai vrut sa demonstrezi? Vrei sa faci pe melcul pe covor?

| ErwinRommelSS a răspuns:

DA!