| mariaalexandra1 a întrebat:

Dacă iubitul meu avea lichid de excitare pe penis si l-a bagat putin in mine se poate întâmpla ceva?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa zicem ca da sa sperăm ca nu vorba lui Viorel sotul vulpitei, un clasic in viațălaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistita ca nu se va intampla nimic

| BoboBobo6717 a răspuns:

Sincer, nu folosesc nici un mijloc de protecție de când m-am dezvirginat, asta de 13 ani și nu am avut neplăceri. Folosesc metoda retragerii și chiar dacă iubitul este excitat și îi curge lichidul ăla, nu s-a întâmplat nimic. Să fiu eu așa de norocoasă?
Eu zic să stai liniștită.

| mariaalexandra1 explică (pentru BoboBobo6717):

Sincer ma stresez mult din cauza asta...

| BoboBobo6717 a răspuns:

Adevărul e că cică s-ar putea să existe ceva spermatozoizi pe acolo. dar eu personal nu am întâmpinat niciodată probleme, și in majoritatea cazurilor mă terminam, el era mega-excitat și nu s-a întâmplat nimic. Dacă te stresează chestia asta așa de tare, ia-ți un test de sarcină, nu ai nimic de pierdut.

| mariaalexandra1 explică (pentru BoboBobo6717):

Păi la tine a intrat lichidul ala de excitare si nu s-a întâmplat nimic?

| BoboBobo6717 a răspuns:

Da, logic. Și nu s-a întâmplat nimic. Relax

| TheElemntGame a răspuns:

Sa zicem ca muriti, se poate intampla ceva?