| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor.De la o varsta mai mica ma masturbez,iar de ceva timp cand ajung la punctul maxim de excitare imi iese un lichid alb-transparent din penis.Oke, nu asta e problema ci problema e ca uneori (Nu des) imi iese in cantitate mica un lichid asemanator din penis care miroase foarte urat.
Ce se intampla? Ps: Nu cred ca am virusul ala pentru ca la mine doar pute nu e si lipicios.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ceea ce iese din penisul tău când te masturbezi este (deocamdată) lichid seminal. Sperma o să apară peste ceva vreme.
Iar „lichidul" urât mirositor care iese și când NU te masturbezi, se cheamă SMEGMĂ și e produs din cauza lipsei de igienă.
Se „vindecă" foarte ușor spălându-te zilnic pe gland și prepuț cu apă caldă și săpun de cel puțin două ori. Evident, când faci acest lucru, penisul trebuie să fie decalotat.

| Coi_Campitanu_1974 a răspuns (pentru mihai69):

Multumesc pentru raspunsul tau, eu ma spal doar ca nu foarte bine straight face De acum ma voi spala mai bine.

7 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Nu mai abuza sonda ce extrage petrol ca ramane fara petrol.

| Ancient a răspuns:

Bravo puştiule, ai descoperit că atunci când te masturbezi ejeculezi spermă.
Stai liniştit, nu ai nicio mutaţie genetică, e ceva normal.

Nu trebuie să te alarmezi, ai grijă la alimentaţie şi la igienă.
În rest eşti ok.

| Coi_Campitanu_1974 a răspuns (pentru Ancient):

Ok,iti dau funda daca raspunzi si la asta: De ce iese lichidul ala cand nu ma masturbez? De fapt am impresia ca e tot sperma.Dar cand iese fara masturbare ma doare capul penisului.

| Coi_Campitanu_1974 a răspuns (pentru Ancient):

Wow,mersi pentru nimic! E evident ca eu ejaculez, cand nici nu am trecut de pubertate!

| Ancient a răspuns (pentru Coi_Campitanu_1974):

Acela este lichidul prespermatic ce are rol de lubrifiant.

| Coi_Campitanu_1974 a răspuns:

Am uitat sa intreb ceva: Daca ma opresc din masturbare, voi mai avea probleme pe viitor?