| LiliCzm a întrebat:

Daca iubitul tau te strange tare in brate, te saruta apasat, te "musca" si te mangaie, inseamna ca e genul mai posesiv sau vrea sa intretina relatii intime cu tine cat mai repede? Voi cum il caracterizati?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cel mai probabil vrea sex.

| Emma30555 a răspuns:

E mai pasional, și bineînțeles ca își dorește și relații fizice dar asta cred ca e normal, depinde și ce vârste aveți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disperat dupã tine, si nu vrea neaparat sex mai repede, sunt de acord cu petitconseil acum Depinde si unde le face, daca sunteti doar voi doi, ci nu in public cã altfel e disperat.
Dacã sunteti doar voi doi, ce ti se pare asa anormal chiar sa faceti sex mai repede?

| LiliCzm explică (pentru anonim_4396):

Nu face lucruri de genul in public, ci doar cand suntem amandoi. Nu mi se pare anormal sa avem relatii intime, doar ca nu sunt eu pregatita.

| Romanul86 a răspuns:

Eu cred că e vampir dacă te mușcă! Te pregătește psihic și fizic pentru sex. Domină-l!

| petitconseil a răspuns:

Dus cu pluta, sa nu jignesc.Nici un baiat/barbat normal la cap nu se comporta ca un disperat. Exista totusi o sansa sa-l pui tu la punct, asta daca esti in stare sa-i explici ca astea nu sunt gesturi
de tandrete ceea ce face el, asta se cheama disperare.Sau daca tie iti place comportamentul lui, lasa-l asa. Ceea ce ai scris tu aici seamana a disperare a unuia care n-a mai vazut de mult o fata/femeie, parerea mea.

| Pana_Sonia_1990 a răspuns:

Si prietenul meu face la fel, dar pana acum singura "relatie intima" pe care am avut-oa fost sarutul frantuzesc si muscatul de gat? Daca pana acum a incercat sa te dezbrace sau ti-a zis sa aveti cat mai repede o relatie intima, poate fi cum zici tu, dar singurul lucru pe care trebuie sa-l sti este ca o persoana nu poate fi caracterizata dupa cum saruta, cum vorbeste sau cum face dragoste, just do it and see! Daca sti ca tu il iubesti si el te iubeste pe tine de asemenea, fa-o, orice ar vrea! O seara frumoasa!