| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma dezvirginez la 15 spre 16 ani imi afecteaza cresterea / dezvoltarea corpului s-au cresterea penisului?

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu, nu afecteaza nimic din toate astea, stai calm.

| AdelaElena88 a răspuns:

Nu cred ca îți afectează creșterea, dar este mai bine sa nu te grăbești cu asta.Cu cat ești mai matur și gata sa îți asumi responsabilitatea unui act sexual, cu atât e mai bine.Parerea mea strict personala e ca sexul nu este pentru minori, plus ca nu e bine dacă ai foarte multi parteneri sexuali de a lungul vietii; Creste riscul contactării bolilor sexuale.

| iDavidS a răspuns:

Esti analfabet

| Escopăr a răspuns:

Am auzit că afectează creșterea părului din fund, grav, excesiv.

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru Escopăr):

Am murit rolling on the floor))

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru Escopăr):

Esti tare frate laughing

| FlaviusValentin a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar normal de la 20 in sus ar trebui să iti începi viaţa sexuală, e părerea mea

| Alinamariacristina a răspuns:

Nu,lol.