| 123456off76 a întrebat:

Dacă mă masturbez cu un prieten la filme porno sunt gay?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare cât timp filmele sunt hetero

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți fi gay sau bisexual în funcție de mai multe detalii pe care nu le-ai menționat mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| GouDidodino a răspuns:

Da esti gay

| 123456off76 explică (pentru GouDidodino):

Nu cred că sunt gay, pentru că noi am făcut un pariu care o are mai mare și care rezistă mai mult.

| iuliaiulia4 a răspuns:

Da

| bibugui8h a răspuns:

Conteaza 2 lucruri :daca o faci doar pentru ca vrei companie sau pentru ca te excita prezența lor(asta poate sa însemne că esti gay). Daca sunt filme pentru hetero si doar vrei companie dupa parerea mea nu insemna prea multe. Cati ani ai