| Bescabud a întrebat:

Daca ma masturbez (fara a baga obiecte, doar frec lol) pot sa-mi pierd virginitatea?

Apropo, sunt fatawinking

Dau funda! :*

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Iti pierzi virginitatea, dar nu integritatea himenului. Pentru ca a fi virgina nu sta intr-o pielita.

| doctorandus a răspuns (pentru Zenithf):

Categoria: din putul gandirii, adica nu mai e virgina pentru ca se masturbeaza?

| Zenithf a răspuns (pentru doctorandus):

O fi jos da' n-o mai fi sus. :p

| CynicalCunt a răspuns:

Masturbarea este un pacat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te dezvirginezi nici in cazul in care iti faci degetica, daca degetul sau un obiect subtire iti intra in vagin prin orifici/ul/ile din himen.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

In primul rand, daca era vorba de un baiat ar fi fost o intrebare tare ciudata.
In al doilea rand, nu, nu poti sa pierzi nimic.

| fqwaf a răspuns:

Ne-am dat si noi seama ca esti fata, dar te inteleg, uni poate nu si-au dat seama. Nu ai cum sa te masturbezi daca nu iti introduci ceva.

| doctorandus a răspuns (pentru fqwaf):

Ba da, isi freaca al ei clitoris si atat.

| piratul a răspuns:

Poti sa o faci fara nici un fel de problema, oameni buni suntem in 2015 nu in secolul XVIII.

| Nick9401 a răspuns:

Nu o pierzibig grin.e si te freaca ca faci bine iti ajuta la sanatate

| mihai421 a răspuns:

Nu, daca freci usor, n-ai treaba happy dar ii mai bine sa nu o faci! Funda?