| atnemz a întrebat:

Am o dilema, eu ma masturbez.Ca sa imi pierd virginitatea trebuie sa fac sex? sau daca ma masturbez nu mai sunt virigin(sunt baiat)

9 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Da, ca sa iti pierzi virginitatea trebuie sa faci sex, masturbarea nu are nici-o legatura cu sex-u!

| adelolyta a răspuns:

Ca sa iti pierzi virginitatea trebuie sa faci sexwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii crede pe astia care vorbesc de "ata" acea "ata" nu se rupe la multi barbatii chiar si dupa multe partide de sex iar asta nu inseamna ca mai sunt virgini. e o tema mai lunga altii spun ca se pierde prin masturbare si cred eu prin simplu fapt ca penisul se schimba si pui sistemu reproducator la treaba

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Buna! numai daca faci sex iti pierzi virginitatea, daca te masturbezi nu se intampla nimic, pentru ca tu ai o ata, iar ata aia trebuie sa se rupa la primul contact sexual, normal ca sunt si cazuri in care nu se rupe, dar tot te dezvirginezi.

| xBiiaM a răspuns:

Normal ca trebuie sa faci sex, genius! happy Daca te masturbezi nu iti pierzi virginitatea laughing. Funda? blushing laughing

| arual93 a răspuns:

Pierderea virginitatii este posibila numai in cazul unui sex cu penetrare desi exista povesti cu fraul preputului, insa asta nu ar defini virginitatea pentru ca el nu se ''rupe'' obligatoriu la primul contact sexual, se poate intampla prima data, a doua sau niciodata

| teo6dia4c99 a răspuns:

Trebuie sa intretii contacte sexuale pentru ati pierde virginitatea!

| StefanXy a răspuns:

Of doamne e si logic ca trebuie sa faci sex!

| dnak a răspuns:

Multi zic de acea ``ata``, ea se poate rupe si in tipul masturbari dar virginitatea se pierde prin actul sexual, adica sa sex