| CityCuțu a întrebat:

Dacă mă masturbez îmi crește penisul având în vedere că am 14 aproape 15 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-ti freci plua pana naucesti si ''faci scurta'' la mana rolling on the floor fiindca munca ta va fi in zadar. La ceasta varsta, puta ramane puta oricat de des si de mult ai freca-o. big grin Sanatate!

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Masturbarea n-are legatura cu cresterea penisului.

| mentholinks a răspuns:

Încerca mai bine să-l plantezi undeva sa vezi dacă creste, asa fara un sol fertil nu are cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În afara de bătături în palma nu vezi nici o diferență.

| Bobbye a răspuns:

Lasa-o sa creasca lin dar sigur. nu o strange de gat de la varsta asta.

| conaltura09 a răspuns:

La varsta asta penisul incepe sa se dezvolte, de ce vrei sa grabesti natura? thinking

| crissaioana a răspuns:

Da