| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez in cada (baiat) si sora mea face dupa dus, poate ramane insarcinata? (seriozitate)

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

| Andrei234141 a răspuns (pentru Brigaela):

Oh, sunt in siguranta daca mi-a raspuns brigaela laughing

| Brigaela a răspuns (pentru Andrei234141):

Erai oricum in siguranta. Scuze, daca nu trebuia sa raspund, nu am stiut.

| Andrei234141 a răspuns (pentru Brigaela):

Bineinteles ca trebuia raspunsul tau, stiu ca esti mai specializata cu domeniul asta

| VirusS97 a răspuns:

Cum sa ramana insarcinata esti nebun? ca sa ramana insarcinata trebuiee sa ii intre adanc....LA PROPRIU! (scuze pentru limbaj dar asa poate intelegi)...

| relian a răspuns:

Ai specificat dus.Deci nu are cum pentru ca spermatozoizi nu sant gandaci de bucatarie sa urce asa pe pereti pe picioarele lui soarata. Apoi tu faci magarii din astea in cada? Dar o prietena ceva nu ai sa te ocupi cu altceva? Auzi in cada.Hai ca esti tare de tot.Ce voiam sa intreb.Te mastur cum zici in cada cu apa in ea sau in timp ce faci dus? Pentru ca daca o faci in timpul dusului sperma este dusa de apa.Si apoi conteaza si cu ce apa faci tu dus sau sora ta.Chiar daca sora ta ar face sa zicem baie si foloseste apa rece atunci da poate sa ramana. Daca in schimb face baie si foloseste apa calda sau face dus si tu faci dus si acolo sub dusul cu apa cald te mastur cum zici nu are cum ramana pentru ca sperma COAGULEAZA in contact cu apa calda.Fa si tu experiente sa vezi daca pui apa calda peste sperma ce se intampla. Se face glue. Tare de tot nu. Daca tot te ocupi cu asa ceva nu ar fi o idee sa faci lipici.ha ha h.Glumesc si eu. Sper sa nu te superi.

| martzian a răspuns:

Teoretic da. Practic sansele sunt foarte mici.

| Andrei234141 a răspuns (pentru martzian):

Daca trece o ora si nu face dus? am auzit ca dupa o ora nu se mai poate intampla

| martzian a răspuns (pentru Andrei234141):

Sorry, daca face dus este aproape imposibil. Eu ma refer la baie. In principiu pana in 2 ore spermatozoizii pot supravietui in afara corpului. Dar nu intra in noi ca prin sita... laughing

| RandomGirl a răspuns:

Daca face DUS este imposibil.
Daca face BAIE este imposibil chiar daca se spala in aceiasi apa.
Tu ce crezi ca intr-un bazin de la strand nu s-a masturbat nimeni niciodata si totusi nu a ramas nicio fata insarcinata dupa o baie la strand, dar cred ca si clorul a avut un rol.
Sperma moare la contactul cu apa.
Nu mai fi paranoic, gandeste putin si tu logic inainte sa pui o asa intrebare.
O seara placuta.

| CryChristiAN a răspuns (pentru RandomGirl):

Logica este grea ca un bolovan pentru cei cu mintea inchis, dar e usoara ca miezul pentru cei cu mintea deschisa.

| wj a răspuns:

Ca sa ramana insarcinata trebui sa ajunga lichidul seminal in vaginul ei si sa ii fecundeze ovulul. Daca sunt sanse sa ajunga lichidul seminal de la tine, inauntru in ea. da, poate ramane. Dar facand dus mai putin probabil.

| ServicePC a răspuns:

Nu

| Originaly a răspuns:

Doamne ...bai ce intrebare va spalati asa in cada, unu dupa altu? numa clatiti cada? ce intrebare ...numa in cada am gasit sa ma masturbez