| Xbs a întrebat:

Dacă ma masturbez pe capacul de wc ce se poate întâmpla? Sunt baiat

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Transpira buciile

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Naste buda un rahat pentru tinelaughing

| RAY a răspuns:

Ramai gravid, mai bine vezi de un vagin artificial cu 25 de euro si macar simti ceva si nu in wc si in pat, fiecare loc are menirea lui, in bucatarie mancam la wc facem kaka

| Violleta2022 a răspuns:

Pui mana si stergi capacul, ca-i scrabos sa vezi bale, sperma, caca si alte mizerii pe capacul sau vasul de la wc.

Bunul simt ar trebui sa te faca sa cureti dupa tine si sa nu lasi scarbosenii in urma, pentru ceilalti membri din familie.

| mihai69 a răspuns:

Nimic.

| dullcat a răspuns:

Mai bine alegi camera ta, considerand ca acel capac de wc e cel mai probabil mizerabil, chiar daca nu arata.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Eventual poți ejacula pe capacul de la wc.

| dullcat a răspuns (pentru Emilian65):

Si cureti tu dupa aia? Mi-e mila de mamele cu adolescenti scarbosi.

| ywar a răspuns:

Sa cazi in WC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți lua microbi. laughing

| Dandinelle a răspuns:

Se poate sa-ti primesti o palma peste ceafa de la fantomele toaletei. te apuci si stergi dupa, iti aduni copilasii si-ti juri sa nu faci copilasi inca cu aceasta gandire.