| Crinutaa123 a întrebat:

Daca menstruația ar trebui să-mi vina pe 17. Si simptomele deja mi-au început înseamnă ca asta trebuie sa vina, nu? Imi e frica sa nu fie vorba de o sarcina ceva, deși am avut menstruație si test de sarcina negativ la 5 saptamâni de la contact

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica, te-a violat baiatul, sau te-a fortat sa faci sex cu el?
Daca ai facut sex din placere, inseamna ca nu ti-a fost frica si ti-ai luat raspuderea totala a tot ce se intampla, nu?

| Horusss a răspuns:

Nu prea cred ca esti insarcinata.