| Deeeeee888a a întrebat:

Daca menstruatia mi-a intarziat 3 zile, apoi mi-a venit, prima zi putin cantitativ si maro, a doua zi in abundenta si rosu aprins si azi, a treia zi, la fel, se pune problema de o menstruatie falsa?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia prezentata si precizata este IMPOSIBIL ca sangerarea chiar si pornita cu o mica intarziere, sa reprezinte altceva decat o menstruatie autentica. SanatatE!

| Deeeeee888a explică (pentru corbulalbrosu):

Stiti cumva care sunt caracteristicile unei menstruatii false? Difera cu ceva fata de menstruatia obisnuita?

| Emilian65 a răspuns:

Nu esti gravida.