| anonim_4396 a întrebat:

Daca merg la ginecolog, acesta vede ca m-am masturbat? Sunt virgina. FUNDA

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mor cand vad intrebari de genu! daca n-ai facut sex esti virgina! k te-ai masturbat fix 0, nu inseamna nimic! vb mai mult cu mama ta, sau cauta pe net.ai ff multe intrebari legate de subiectu asta si ar trebui sa le primesti de undeva.

| CloseToYou a răspuns:

Nu,draga mea.Fi calma chestiile astea n-au cum sa se vada...winking

| VladimirPutin a răspuns:

Păi depinde cu ce te-ai masturbat

| adyy33 a răspuns:

Nu vede

| AllysaDeea a răspuns:

Daca estivirgina nu

| AbbyGreen a răspuns:

Da...logic ca da8-) din moment ce esti virgina normal ca se vede