| officialalex a întrebat:

Daca mergi la ginecologie si te coase la pasarica sa fii virgina, si dupa un timp parintii te duc la un alt doctor sa vada daca esti virgina, doctorul isi poate da seama daca ai fost cusută?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu s-ar mai putea numi medic sa nu recunoasca o operatie efectuata de un chirurg!
Bineinteles ca isi va da seama.

| Zenithf a răspuns:

Vede ata.

| mihai69 a răspuns:

Așa cum a spus deja careva, dacă ești cu_sută (lei) în plic, s-ar putea să nu vadă, chiar de-ai fi cusută și cu ață albă. tongue

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal ca isi vor da seama
In plus si operatia de refacere a himenului, nu a virginitatii, nu se face oricum.
Da-ti seama ca orice operatie implica si o mica cusatura, iar un medic va observa imediat.
Eu zic sa vorbesti cu parintii tai!

| SkyPilot a răspuns:

Da, alt doctor va recunoaste operatia.

| sofisis a răspuns:

Himenoplastia nu consta doar in faptul ca "te coase". E o intreaga operatie plastica si orice medic isi va da seama de ea.

| Danysan a răspuns:

Categoric ca orice operatie de Himenoplastie sa eobserva si oricum se faceo fise care se socheaza intr-o baza de date la care toate spitalele si toti medicii au acces daca apr complicatii la acel pacient in viitor.

| Happyjump a răspuns:

Du-te și fă-ți temele la română!

| MCRgurl a răspuns (pentru Happyjump):

Am dat pe intrebarea asta doar ca sa zic asta. Voiam sa zic du-te si invata la romana laughing)

| Happyjump a răspuns (pentru MCRgurl):

Cel mai folositor sfat, geniile gândesc la fel

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Ai parinti musulmani? este ilegal, nu au dreptul sa te controleze

| Omulinvizibil a răspuns:

Eu as dori sa stiu cati anisori ai. Dupa felul in care ai pus intrebarea nu ai mai mult de 14 laughing

| inger13 a răspuns:

Mai practic ar fi sa iei 100 de lei cu tine cand te duci la medic, ii dai cand sunteti doar voi doi in cabinet si el va tace si va scrie ce vrei tu pe fisa.
De asta pot sa zic ca Galati-ul are cele mai multe virgine laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru inger13):

Hai,Galatiul!