| cretzulina2011 a întrebat:

Buna all:*as avea si eu o intrebare pentru fete... daca nu mai esti virgina si mergi la doctorul de familie si iti examineaza sanii deoarece crezi ca ai un nod isi poate da seama de la forma sfarcului daca mai esti virgina sau nu? mersi

Răspuns Câştigător
| Alinutza_6937 a răspuns:

Nulaughing.nu are cum sa isi dea seama decat daca te consulta si din punct de vedere ginecologic

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu isi poate da seama dupa sani. Dar e important sa-i spui daca esti activa sexual.

| RXN a răspuns:

Sanii,ca si restul corpului de altfel, nu au nicio treaba cu virginitatea. Daca esti sau nu virgina, fizic vorbind, se poate afla doar in urma unui consult ginecologic.

| Nastia a răspuns:

Nu are cum.doar ginecologul poate spune asta.

| XxY_5456 a răspuns:

Hmm, nu!

| cretzulina2011 explică:

Ok:*va mult la toate pentru rasp:*