| Maryyyaa a întrebat:

Hey. Dacă iubitul meu mi-a introdus un deget în vagin și m-a durut foarte rău dar nu mi-a curs sânge, mai sunt virgina?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

- Tu Mărie, ești virgină?
- Încă nu.

| Lupică27 a răspuns (pentru sadrian46):

rolling on the floor esti nebun!

| sadrian46 a răspuns (pentru Lupică27):

Nu neg și nici nu confirm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să mergi să te spovedești, numai taica popa poate să lămurească problema, e complicat ce ți s-a întâmplat.

| Alexandru250201 a răspuns:

Inca esti virgina. Cand o sa ti introduca putulica atunci n o sa mai fii

| Cavaler001 a răspuns:

Fizic da, moral.tu ce crezihappy?
Daca tot va cunoasteti asa bine faceti sex normal, nu cu degetul ca ..salbaticii.
Asta daca nu vrei sa te mariti virgina. E si asta o varianta pe cale de disparitie insa happy

| VoidEternal a răspuns (pentru Cavaler001):

Virginitatea este o noțiune conceptuală. Nu fizica. Himenul poate fi rupt făcând sport, sau poate sa fie suficient de elastic încât să nu se rupă la primul contact sexual. Înseamnă că persoana respectivă nu mai e virgina? Nu. Și nu, degetele, indiferent că sunt ale ei sau alte altuia intra la capitolul masturbare, nu la capitolul sex.

| Cosmin3412 a răspuns:

Depinde ce degete are? daca sunt mai groase decât penisul, poti sa Zici ca te-a spart*?

| GeorgeBranza a răspuns (pentru Cosmin3412):

Ce degete ai frate?

| Cosmin3412 a răspuns (pentru GeorgeBranza):

Eu n-am asa groase. Dar cine stie, băiatul de care vorbea duduia ce degete are?

| Lupică27 a răspuns (pentru Cosmin3412):

De escavatorist laughing

| Mda01 a răspuns:

Da,ești.