| SpringWarrrr a întrebat:

mi-am virit un deget in vagin mai sunt virgina P.S nu mi-a curs sange si nu m-a durut un raspuns cit mai reede

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Esti virgina stai linistita, n-ai rupt himenul cu un deget. Eu te-as intreba de ce te intereseaza daca mai esti virgina sau nu? Acum e la moda sa nu fii.

| Florentina9210 a răspuns (pentru pufulescu):

Acum e la moda sa fii ''galaeata'', este? laughing

| pufulescu a răspuns (pentru Florentina9210):

Vaaai ce exprimare :-D! Nu se spune asa, experimentata este termenul utilizat in public. Nu e bine nici sa fie cum zici tu fiindca se observa in timpul actului sexual si nici nu e o senzatie prea placuta pentru partener. Experimentata, adica sa stie normal, anal, oral.

| Florentina9210 a răspuns (pentru pufulescu):

Vaaai laughing in cazul in care nu ti-ai dat seama erau puse ghilimelele de rigoare.
Imi aduc aminte de un baiat cand zicea. Ca in unele fete cand dai iti faci impresia ca ai da in gol laughing sper ca ai inteles faza.
Te-ai prins cam greu, ''domnisoara experimentata'' care esti!

| pufulescu a răspuns (pentru Florentina9210):

De fapt sunt baiat, si sunt inca " domnisoara " si in fund si in gura!;-)

| Florentina9210 a răspuns (pentru pufulescu):

Uite ca daca nu aflam, nici nu as fi putut sa dorm in aceasta noapte. M-ai salvat de la insomnie!

| pufulescu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mi-ai tras o palma virtuala cu acest raspuns :-(((((

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata isi pierde virginitatea NUMAI, subliniez ca NUMAI, in urma intretinerii unui act sexual real, indiferent de varsta avuta, mai pe intelesul tau DOAR in momentul in care in vagin este introdus un penis real/adevarat al unui baiat/barbat, si in urma acestei introduceri a penisului in vagin se produce DEZVIRGINAREA. Insa in cazul in care o fata se delecteaza doar cu privirea unor filme XXX sau a unor reviste cu continut erotic/pornografic si acelasi timp se autosatisface/se masturbeaza doar mangaindu-si sanii, sfarcurile si/sau doar clitorisul "pasaricii", sau isi introduce in vagin degetul sau diverse alte obiecte cum ar fi, pixuri, periute, penis artificial, vibratoare, etc., fetei probabil nu ii va curge sange si este posibil ca nici sa nu se DEFLOREZE. Deflorarea se poate produce doar in cazul in care in timpul masturbarii din cauza neatentiei isi poate leza, rupe, deteriora, acea membrana subtire care acopera intrarea in vagin, care este denumit HIMEN, insa chiar si daca se defloreaza, ea va ramane in continuare VIRGINA. In gaurica aia mica si stramta, trebuie bagata obligatoriu un penis barbatesc pentru ca fata sa-si piarda VIRGINITATEA. Masturbare placuta in continuare. Multa sanatate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atata timp cat nu ai avut un act sexual propriu zis si himenul este intact, da, te poti considera virgina.

| Emilian65 a răspuns:

Da, inca mai esti virgina. Virginitatea se pierde in urma unui act sexual normal, cu un baiat

| deeeaqq a răspuns:

Da, mai eşti.

| TeckTonik997 a răspuns:

---> Un raspuns rapid.