| RoxyGrG a întrebat:

Daca mi-am masturbat prietenul si apoi ating diverse lucruri apoi ma spal pe maini si le ating iar si poate ating zona care nu trebuie pot ramane insarcinata

10 răspunsuri:
| macktk a răspuns:

Da, si ma'ta, si sora ta, poate chiar si tatal tau daca da pe la gura. Ce intrebari stupide, Doamne ia moartea.

| Dariusuu a răspuns:

Câţi ani ai?

Nu mai ''şifona'' atâta lucrurile.

| pietrean a răspuns (pentru Dariusuu):

ARE 15 ANI.Si stie deja despre masturbare, dar despre cum se ramane insarcinata, ioc!

| Dariusuu a răspuns (pentru pietrean):

Păi e treaba ei, nu ştie nimic despre sex dar totuşi practică.

O să regrete mai târziu...

| pietrean a răspuns (pentru Dariusuu):

Ea cu regretele, noi cu banii sa tinem copii abandonati prin camine!
Dar ce ma ingrozeste, este faptul ca sunt atat de multi tineri, chiar de pe la 13-14 ani, care habar nu au nimic despre educatie si protectie sexuala, dar sunt asi in petting, masturbare, sex anal...

| Dariusuu a răspuns (pentru pietrean):

Bine zici. Sunt atât de naivii, toţi vor să scape de virginitate de parcă pe cineva ar interesa viaţa intimă a lor, dar de fapt când cineva îşi începe viaţa sexuală la vârste fragede copilăria ia sfârşit.

Bine zic?

| pietrean a răspuns (pentru Dariusuu):

Intr-un fel gandesti bine, dar ei tot minte de copii au, deoarece nu se maturizeaza de loc.Sexul il fac doar ca sa fie cool,fara sa se gandeasca la consecinte.M-am saturat,tot explicand cu lux de amanunte,ce si cum sa se protejeze de o sarcina nedorita! Ma ia cu draci,de acum.Ce sa fac,minte de baba, crezand ca pot sa-i educ cat de cat! Mi-am luat destule vorbe urate, pe care am incercat sa le ignor, dar imi ajunge si mie!
Parca am vazut ca esti la liceu, deci o varsta mai apropiata de a ei.Ma bucur ca mai sunt si tineri cu minte, ca tine!
Sa ai o zi buna(ca eu din cauza vremii, o iau razna)!

| Dariusuu a răspuns (pentru pietrean):

Eu îţi doresc o zi minunată, chiar dacă e posomorâtă.

Numai bine happy.

| pietrean a răspuns:

La cei 15 ani ai tai,pune mana pe carte si invata! Si cultura generala,dar mai ales despre:ovulatie,ovule,spermatozoizi,cat traiesc acestia in vagin si in aer(cum te-ai intrebat tu),cand este perioada fertila,riscurile sexului neprotejat,etc.Da de masturbat, a dracului, te pricepi sau macar stii sa faci!
Din cauza invataturii, NU RAMAI INSARCINATA! Dar din necunoastere, ramai ca proasta cu burta la gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu