| DrSex_2180 a întrebat:

Daca mimeaza orgasmul? Cum pot sa imi dau seama de asta?

9 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Woow.tu esti dr sex si nu iti dai seama daca o fata mimeaza?laughing

de unde ti-ai luat licenta?tongue

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu n-am de ce sa iti dezvalui secretulwhistling

| Lorenada a răspuns:

Intreab-o ceva in momentul acesta...

| underground05 a răspuns:

Incepe sa dea din caprolling on the floor

| Katheeeee a răspuns:

Atunci cand are loc orgasmul la o fata,muschii pelvisului[adica muschii din interiorul vaginului] se contracta, efectiv simti contractiile. Daca nu le simti iar fata pretinde ca orgasmul a avut loc, atunci inseamna ca se preface.Plus ca mai sunt si alte semne cum ar fi: inrosirea pieptului si a obrajilor, accelerarea pulsului si a respiratiei.

| XxY_5456 a răspuns:

Pai nu esti tu DrSex? De ce nu ne spui tu? happy
Iti zic eu cum iti poti da seama de asta: IN NICI UN FEL daca o face cum trebuie. happy

| Aly_2611 a răspuns:

Nu esti tu DrSex? rolling on the floor Iti poti da seama foarte greu daca se contracta muschii din interiorul vaginului, daca se accelereaza bataile inimi daca respira mai repede si adanc.Dar daca stie sa il mimeze nu iti poti da seama pentru ca o va face identic.

| Luannah a răspuns:

Sarut-o si vezi daca in timp ce te saruta mai si geme.Eu m-am prefacut odata si nu e misto,ca la un moment dat am uitat laughing Si mi-am dat seama ca nu mai scoteam nici un sunet laughing Hahaha,ce aiurea :-J Ca sa te asiguri ca-i place dai-o tare big grin Nu freca degeaba,dai-o cu...presiune,nu stiu.Oricum ai prins ideea,si cand vezi ca se impinge mai spre tine sau misca din solduri,din cap eu stiu,dai-o mai repede si mai TARE happy

| Luannah a răspuns:

Sarut-o si vezi daca in timp ce te saruta mai si geme.Eu m-am prefacut odata si nu e misto,ca la un moment dat am uitat laughing Si mi-am dat seama ca nu mai scoteam nici un sunet laughing Hahaha, ce aiurea :-J Ca sa te asiguri ca-i place dai-o tare big grin Nu freca degeaba, dai-o cu...presiune,nu stiu. Oricum ai prins ideea,si cand vezi ca se impinge mai spre tine sau misca din solduri, din cap eu stiu, dai-o mai repede si mai TARE happy