| ralucaa a întrebat:

Daca " ne-am jucat putin" si am simtit ca era ud. [eram imbracati] deci era ud. sa sters cu hartie. dupa aceea ma atins cam prin zona parului pubian. era uscat pe mana. ma atins. pe piele. cum sa explic prin zona aceea.[ a parului pubian]. si pe mana era uscat. [dupa ce sa sters a mai trecut ceva timpuletz. cateva minute sa zic ] [ avea doar lichid. dinacela. nu sperma ] exista vre`un riscsad? va roggggg sunt tare ingrijorata

Răspuns Câştigător
| apashuu a răspuns:

Doamne ea v-a intrebat ceva serios si toti sariti pe si mai si radeti....raluca daca nu si-a bagat acel deget pe undeva nu e nici un pericol ca sa stai si mai linistita poti face un test de sarcina dar nu ai de ce sa te temi daca este asa cum ne ai povestit chiar nu sunt motive pe viitor aveti si voi grija in special la igiena...

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da?!, v-ati jucat numai "putin"?! E arhisuficient, pentru ca natura vrea cat mai multi bebey, iar lichidul preejaculator poate contine pana la 50 de milioane des omuleti, viteji inotatori, si i iti poate juca niste feste, cand ti-e lumea mai draga! Deci, test barza, sau control ginecologic, si nu mai faceti chestii jucause fara a cunoaste bine ce si cum, si mai ales, o igiena manuala impecabila!

| Psihoyounger a răspuns:

Daca nu avea sperma sau alt lichid pe mana in momentul in care te-a atins in zona genitala, atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Daca avea, pentru a scapa de orice ingrijorare, mergi la un medic si ai rezolvat orice problema. bafta!

by psihoyounger

| hândel a răspuns:

"[ avea doar lichid. dinacela. nu sperma ]" Ce anume avea? Doar lichid dinacela, nu sperma? Adica pipi? Poate l-ai gadilat in timp ce va jucati si s-a scapat putin pe el, nu exista risc decat sa mirosi a urina, dar se rezolva cu un dus. laughing Mai, chiar e necesar ca parintii vostri sa aiba o discutie sexuala cu voi. Va ganditi la fel si fel de lucruri in ignoranta. Spune-i mamei, tatalui sa-ti explice cum sta treaba, sau roaga o persoana serioasa din familie sa te lamureasca. Eventual intreaba pe acest site o persoana care-ti pare serioasa. Succes si, nu mai fi ingrijorata, ca n-ai de ce sa fi.

| hândel a răspuns:

laughing ai dreptate jullianooo! Ee, chiar daca contine 2-3 spermatozoizi rataciti, odata sters de pe mana, acel lichid nu mai prezinta risc de fecundare. laughing Scuze, mintea-mi e plecata departe uneori. tongue

| M.J. a răspuns:

Cam greu de inteles... fa-ti un test de sarcina

| Antonimu a răspuns:

Pe romana? te inteleg ca esti ingrijorata, dar da`ne toate datele.

| maxQ a răspuns:

I imposibil... daca nu a introdus degetul nu are cum... Putea sa aiba sperma pe mana si sa iti puna mana pe vagin dar oricum nu se intampla nimic... Daca introducea degetul atunci era posibil.Stai fara grija.

| maxQ a răspuns:

Si deci...cine a castigat? cu raspunsul cel mai bun?tongue?

| alexdop21 a răspuns:

Jucat ...par pubian... mana? in fine ideea e ca asa cum spune toata lumea este acel lichid care iriga canalul urinar la baietei si care permite acidului bazic(sperma)sa curga fara probleme! stai linistita ca nu esti gravida, cu toate ca exista posibilitatea ca in timpul unui act sexual neprotejat partenerul tau sa aiba cativa spermatozoizi in lichidul preejaculator dar doar in timp ce faci sex nu cu mana happy

| silvio a răspuns:

Te spun @countessei ca incerci s-o plagiezi rolling on the floor

| unomprintreoameni a răspuns:

Doamne, doamne ce greu e sa ne exprimam cu toti dintii... Si dupa ce ati terminat,, joaca", ai facut si tu un dusulica? Daca da, chiar nu ai de ce sa-ti faci griji... O fi fost o ejaculare precoce a mititelului sau, asa cum au spus-o si alti colegi de-ai nostri aici, o fi facut un pic de pipilica...
Ca sa scapi de griji, cand mai faceti chestii din astea, folositi mereu apa si sapunul...

| julliano a răspuns:

Nu se intampla nimic. Poti sa te apuci de scris romane erotice.

| julliano a răspuns:

Otonis, mai barbate. pai fata cunoaste vad mai bine ce are baiatul decat sti tu despre tine. Tu in afara de pipi si sperma nu mai ai nimic? Nu ai un lichid preejaculator transparent care ajuta si la lubrifiere pentru actul sexual? La asta se referea.

| oana_7776 a răspuns:

Nu are cum, nici prin cap sa nu iti treaca prostiile astea ...stai linsitita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un risc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te-a atins? A bagat-o, n-a bagat-o, ca eu nu inteleg nimic?

Daca n-a bagat-o, nu risti nimic.Aici nu la mana ma refer, stii tu la chestia aia ce s-a udat. Daca pe aia n-a folosit-o, nu-i niciun pericol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca nu te inteleg.cum adica era ud? l-ai masturbat tu, sau s-a masturbat el langa tine? caci daca nu este nici una nici alta, atunci sigur a facut pe el, probabil ca de emotie. laughing
sa stii ca la baieti este altfel decat la fete, nu se uda la prima atingere, decat daca te joci cu el.si daca era imbracat, cum se putea uda? mai, sigur el nu a facut pe el? rolling on the floor
tu cu siguranta trebuie sa discuti cu mami mai multe lucruri despre sex. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, daca nu a fost lichid genital, trebuie sa stai calma, fi fara griji.

| ralucaa explică:

Multumesc foarte mult celor care mi-au dat un raspuns :* si specific sunt virgina si nu a avut loc nici o penetrare.