| anonim_4396 a întrebat:

Daca niste fete pe care nu le cunosc personal imi dau like-uri repetate pe insta/Facebook, ar insemna ca vor sa le bag in seama? E o metoda de flirt online asa? laughing
Sau doar dau like asa fara nicun motiv? happy

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am primit 200 de like urii si nici nu ma cunosc se da like usor

| Frank51 a răspuns:

Sunt conturi fake.

| Sofer a răspuns:

Degeaba dau like care nu înseamnă nimic. Eu am dat mesaj la fete care mi-au dat like și ori nu mi-au răspuns ori seen.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Sofer):

Eu iau block si fara sa le dau mesaj

| Sofer a răspuns (pentru alexalx1234):

Eu am luat un Block stupid de la 2 fete laughing

| Crackman a răspuns:

Dar, ma intra în vorba cu ele

| RazvanC28 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ti se rup degetele, daca le ai da un salut. Poate iese si ceva ce probabil ti ar place. Crede ma vb din proprie experienta. rolling on the floor

| alexalx1234 a răspuns (pentru RazvanC28):

Din ce județ ești?